Comunitatea Metin2A-Style
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cerere [GM]

In jos 
AutorMesaj
maildu2010




Mesaje : 1
Puncte : 40403
Data de inscriere : 06/04/2013

Cerere [GM] Empty
MesajSubiect: Cerere [GM]   Cerere [GM] Icon_minitimeSam Apr 06, 2013 5:31 pm

NUME CARACTER?: Inca nu mi-am facut cont
MINUTE JUCATE?: --
CE LVL AI?: ---
CATI ANI AI?: 16 ani
CU CE VREI SA AJUTI ACEST SV?: Vreau sa ajut la popularea lui , vreau sa aduc cat mai multi playeri , si tot - odata sa am grija de ei
CATA EXPERIENTA IN GM AI?: 2 ani jumate
DE CAND JOCI METIN2?: 6 ani
DACA VEI AJUNGE GM CU CE VEI AJUTA ACEST SERVER?: Cu tot ce este nevoie
PUNE UN SCREEN CU CARACTERUL TAU(PREFERABIL CU Imageshacke ) .
Va fac si o prezentare a mea :
Pai , sa va fac o scurta prezentare ..
Sunt un om vicios.Şi îmi plac, la rândul meu, oamenii cu vicii. Îmi este teamă şi nu am încredere într-un om care nu are niciun viciu. Dacă întâlnesc o astfel de persoană, care în aparenţă, nu pare vicioasă, încep să mă gândesc oare ce pitic psihopat îi zace pe creier… Adică, orice om, în anumite momente, trebuie să refuleze în ceva sau prin ceva. Omul ăla nevicios, cum se descărcă? Omul ăla nevicios, cum pare uman şi nu o maşinărie care nu-şi controlează viaţă şi toate aspectele ei până în cele mai fixiste moduri?
Despre mine: Sunt un om obişnuit cu bune şi rele.Nu cer mai mult decât mi se poate oferi , şi ofer atât cât am.Vreau sa acord şi sa mi se acorde încredere fără limită. Sunt sincer şi vreau sa mi se raspundă la fel.Sunt o persoană optimistă care crede că relaţiile sunt importante în viaţa noastră şi ca trebuie învatat din trecut, dar nu trebuie să traieşti în trecut.Nu prea am timpul să frecventez locuri unde aş putea cunoaşte oameni noi. Mă ghidez după principii în viaţă şi cred că asta e busola pentru fiecare om.Bucuria pentru fiecare vine din gesturi si lucruri mărunte pe care le oferi şi le primeşti în fiecare zi.Sunt o fire foarte deschisă şi prietenoasă,mă ataşez repede de o persoana, dar tot la fel de repede mă dezataşez dacă persoana respectivă îmi trădează încrederea...tind să cred că înca sunt naiv. Mă încred prea repede în persoane pe care doar cred că le cunosc foarte bine, când de fapt nu este aşa, şi nu numai o dată am avut de suferit de pe urma acestei trăsaturi de caracter pe care o am şi pe care tind să o consider ca fiind un defect.Nu am o fire impulsivă, ba chiar sunt foarte calm.Mă descurc în orice situaţie şi asta datorită firii optimiste pe care o am.Mă consider o persoană sensibilă ,sinceră,educată cu un simţ al umorului dezvoltat.Sunt o persoană foarte fidelă, mă gândesc la cei din jur şi acţionez în aşa fel încât să ajut,nu-i pun pe cei din jur într-o postură proastă doar pentru a ieşi în evidenţă,sunt respectuos,nu sunt gelos, nu judec oamenii înainte să-i cunosc,sunt ambiţios după cum am spus şi doresc să mă autodepăşesc,înţeleg sensul cuvântului "nu",când iubesc o persoană, o iubesc cu tot cu defectele şi lipsurile ei,nu importunez persoanele,nu judec janghinoşii,îmi place lucrul în echipă,sunt foarte amuzant,am încredere în mine,sunt ascultător şi nu ofer sfaturi , numai atunci când mi se cer, sunt o persoană foarte matură,foarte glumeţ, dar când e vorba de seriozitate, seriozitate e.Pentru mine nu există o persoană urâtă. Toţi oamenii sunt frumoşi. Contează ce se ascunde în interior, nu pe exterior.[ cel puţin pentru mine] Îmi place foarte mult să citesc. Îmi plac călătoriile, îmi plac plimbările.O calitate de-a mea mai este şi că sunt un bun psiholog. Îmi place să ascult problemele oamenilor, iar apoi să încerc să-i ajut. Sunt foarte prietenos, şi de aceea aş dori să am câţiva prieteni virtuali. Aş dori să vă cunosc pe toţi în parte şi să vă ajut cu ce pot.
As vrea GM , sa ajut serveru , sa il populez , pot face si un filmulet cu prezentare si sa il uploadez pe youtube . Ce imi cereti aia fac
Sus In jos
 
Cerere [GM]
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cerere Gm
» Cerere LordDyablo
» MODEL CERERE UN'BAN
» Cerere Relax

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Comunitatea Metin2A-Style :: Comunitate :: Vreau sa fiu GM-
Mergi direct la: